Belediyelere yönelik Teknoloji Zirvesi Başlıyor

Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı, Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı ile Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’nın himayelerinde belediyelere yönelik Türkiye’nin en büyük teknoloji zirvesi gerçekleştiriliyor.

Marmara Belediyeler Birliği tarafından Vodafone Türkiye’nin ana sponsorluğunda gerçekleştirilecek “Akıllı Belediyecilik Zirvesi” alanında uzman kamu ve özel sektör temsilcilerini 28-29 Mart 2013 tarihleri arasında İstanbul Grand Cevahir Otel’de bir araya getiriyor. Bakanlıklar, genel müdürlükler, büyükşehir, il, ilçe ve belde belediyeleri, üniversiteler ve dünyanın teknoloji devi markaları Akıllı Belediyecilik Zirvesi kapsamında 28-29 Mart’ta İstanbul Grand Cevahir Hotel’de buluşuyor.

Dünya çapında başarılı hizmetlerin örnekleri ile teknolojileri üretmiş yabancı şehirlerin belediyelerine ev sahipliği yapacak zirve, aynı zamanda alanında birçok uzman ve akademisyeni de ağırlayacak. Etkinlik kapsamında “Kentsel Dönüşüm ve Akıllı Belediyecilik Uygulamaları”, “Akıllı Belediyecilik Projeleri Perspektifi ile Kamu İhale Mevzuatı”, “Yeni Nesil Sayaçlar ve Sayaç Okuma Teknolojileri”, “Telekomünikasyon Teknolojileri”, “Akıllı Belediyecilikte Medya Yönetimi”, “Kazısız Teknolojiler ve Kentsel Altyapı Uygulamaları”, “Halka Yönelik Hizmetler ve Abone Teknolojileri”, “Müşteri İlişkileri ve Çağrı Merkezi Yönetim”, “Uzaktan Veri Toplama, Kontrol ve Telemetri Sistemleri”, “Akıllı Ulaşım Teknolojileri ve Örnek Belediyecilik Uygulamaları”, “Coğrafi Bilgi Sistemleri ve Kent Bilgi Sistemleri”, “AB Hazırlık Sürecinde Belediyeler ve Uluslararası Vizyonları” temalı oturumlar gerçekleştirilecek.

 Kaynak-Teknolog

URL: http://www.cerideimulkiye.com/?p=31007

Editör - 28 Mar 2013. Kategori Haberler, Kent, Manşet, Yerel Yönetimler. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Bu yazıya yorum yapabilir ve geri izlemede bulunabilirsiniz

Yorum yaz

Arşivde ara

Tarih bazında ara
Kategori bazında ara
Google bazında ara

Foto Galeri

Giriş | Tasarım AJANS4