Brand is You 2013 Fark Yarattı

Brand is You 2013 “Türkiye’nin Kahramanları” temalı konferans fark yaratan içeriği ve katılımcılarıyla kendine özel bir takipçi kitlesi yakalayarak gerçekleştirildi.

Saffron Brand Consultants’ın dünyanın önemli şehirlerinde her yıl geleneksel olarak düzenlediği marka konferansının İstanbul’daki etkinliği ‘‘Brand is You” 17 Ocak’ta üçüncü kez yapıldı.

İpragaz, Türkiye İhracatçılar Meclisi, Seranit ve Martı İstanbul Hotel sponsorluğunda gerçekleşen “Brand is You 2013” etkinliğinde; önümüzdeki 3 senelik süreçte Türkiye’nin geleceğine damgasını vurması beklenen ”Türkiye’nin Kahramanları”nın gün yüzüne çıkarılması hedeflendi.

17 Ocak tarihinde gerçekleştirilen etkinlikte, Saffron Brand Consultants Kurucusu Wally Olins ve TOG Yönetim Kurulu Üyesi İbrahim Betil özel bir sunum yaparken, katılımcıların “marka” odağında görüşlerini paylaşabileceği interaktif iki panel de düzenlendi. Brand is You 2013, iş dünyasından profesyonellerin, akademisyenlerin, kanaat önderlerinin ve kamudan üst düzey temsilcilerin katılımıyla büyük ilgi gördü.

Kaynak-Sosyalmedyaport

URL: http://www.cerideimulkiye.com/?p=29522

Editör - 20 Oca 2013. Kategori Ekonomi, Marka - Tasarım. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Bu yazıya yorum yapabilir ve geri izlemede bulunabilirsiniz

Yorum yaz

Arşivde ara

Tarih bazında ara
Kategori bazında ara
Google bazında ara

Foto Galeri

Giriş | Tasarım AJANS4