CeBIT Bilişim Eurasia Başlıyor

Avrasya’nın bir numaralı Bilişim, Teknoloji ve İletişim Platformu CeBIT Bilişim Eurasia ve CeBIT Sinerji Zirvesi Bilişim Dünyasını 29 Kasım–2 Aralık 2012 tarihlerinde CNR Expo’da buluşturuyor.

CeBIT Bilişim Eurasia, Avrasya bölgesindeki bilişim firmalarının yanı sıra işinde bilişimi kullanan tüm dikey sektör firmalarını, kamu kurumlarını ve medya kuruluşlarını aynı çatı altında biraraya getiriyor. Makine, tekstil, lojistik, turizm, eğitim, sağlık gibi dikey sektörlerde faaliyet gösteren firmalar için CeBIT Bilişim Eurasia, karlılığı maksimize etmek, maliyetleri düşürme ve risk yönetimi açısından önemli bir platform.

Sektörün ihtiyaçları ve eğilimi doğrultusunda yenilenen yapısı ile CeBIT Bilişim Eurasia 2012 yılında, sektördeki bu hızlı gelişime ayna tutarak şirketlerin günümüzdeki ihtiyaçlarına yönelik doğru çözümler sunacak.

2012 CeBIT BİLİŞİM EURASIA’NIN DÖRT PLATFORMU

CeBIT Bilişim Eurasia 2012, bilişim teknolojileri tedarikçilerini ve kullanıcılarını birbirini tamamlayan 4 ayrı platformu bir araya getirecek. Teknoloji tedarikçileri, kullanıcıları, uzmanlar, kamuoyu oluşturanlar, üst düzey karar vericiler için uluslararası bir buluşma noktası olmakla birlikte Fuarla eş zamanlı düzenlenecek CeBIT Sinerji Zirvesi, önemli konu başlıkları ve çok değerli konuşmacılarıyla bilişim sektöründe gündem yaratacak.

Düzenlendiği ilk yılında ziyaretçi akınına uğrayan CeBIT Sinerji Zirvesi, 2012 yılında da çeşitli sektörlere yönelik seminer, panel, konferans ve firma sunumlarından oluşan yeni ve kapsamlı programı konuşmacılarıyla iş dünyası ve bilişim sektörü profesyonellerine etkin bir platform yaratmaya devam ediyor. CeBIT Sinerji Zirvesi 2011 yılında 6 salonda 4 gün boyunca kendi alanlarında uzman 230 konuşmacı ve 22 tane toplantı konusuyla Türkiye ve Avrasya’da bilişim konusunda yapılan en büyük etkinlik olmayı başarmıştı.

2012 yılında fuarda ‘Uluslararası CeBIT Ortağı olarak yer alacak olan Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti de CeBIT Bilişim Eurasia da mükemmel fırsatlar sunacak.

Haber Kaynağı- Turizm Haberleri

URL: http://www.cerideimulkiye.com/?p=28470

Editör - 28 Kas 2012. Kategori Ekonomi, Haberler, Manşet, Turizm. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Bu yazıya yorum yapabilir ve geri izlemede bulunabilirsiniz

Yorum yaz

Arşivde ara

Tarih bazında ara
Kategori bazında ara
Google bazında ara

Foto Galeri

Giriş | Tasarım AJANS4