Kutlama – ÖNCE MÜLKİYE

ÖNCE MÜLKİYE / KUTLAMA

Mülkiyeliler Birliğinin 25 Mart 2012 tarihli Genel Kurulunda yapılan seçimlere katılan 5 aday içerisinden en fazla oyu alarak Mülkiyeliler Birliği Genel Başkanlığına seçilen Sevilay Çelenk ile ekibini kutluyoruz.

Sayın Sevilay Çelenk’in seçimleri kazanmasından sonraki konuşmasında dile getirdiği;

“Çok demokratik bir genel kurul yaşadık. Bu yüzden de bu seçimin kaybedeni yok. Hepimiz kazandık. Mülkiyeliler Birliği kazandı. Bu sorumluluğu, birlik çatısı altında kimseyi ötekileştirmeden, suskunlaştırmadan, dışlamadan taşıyacağız. Çünkü başka Mülkiyeliler Birliği, başka örgütümüz yok.”

Şeklindeki sözlerinin samimiyetine de inancımızın tam olduğunu belirtmek isteriz.

Bu vesileyle, başta yeni genel başkanımız Sayın Sevilay Çelenk olmak üzere, ilgili organlara seçilen üyeler ile Gelenekten Geleceğe Mülkiye grubunun mensuplarına; görevde bulunacakları süre içerisinde; Birliğimiz, Vakfımız, İşletmemiz, Spor Kulübümüz, şubelerimiz ve Fakültemizle ilgili olarak; mülklü ya da mülksüz, kendisini Siyasallı ya da Mülkiyeli hisseden tüm Topluluğumuzun genel ortak çıkar ve beklentileri doğrultusunda sergileyecekleri tavır ve uygulamalarda başarılar ve kolaylıklar dileriz.

Sevgi ve saygılarımızla.

ÖNCE MÜLKİYE 

URL: http://www.cerideimulkiye.com/?p=22598

Editör - 31 Mar 2012. Kategori Duyurular, Forum, Mülkiyeden. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Bu yazıya yorum yapabilir ve geri izlemede bulunabilirsiniz

2 yorum - “Kutlama – ÖNCE MÜLKİYE”

  1. Sevilay Çelenk

    Önce Mülkiye grubundan sevgili arkadaslarimizin yayımladıgı guzel kutlama mesajına ve gösterdikleri guvene cok tesekkur ediyoruz. Arkadasimiz sevgili Erdal Eren baskan adayligini Genel Kurul surecinin son gunlerine dogru aciklamasina ragmen onemli oranda oy aldi. Bu anlamda secimin basarilarindan birinin de Once Mulkiye grubuna ait oldugunu dusunuyorum. Gorece dar bir zamana yayılan hazırlıklarına rağmen Genel Kurulda kayda değer bir destek kazanmaları, Erdal Eren’in pozitif ve yapıcı kisiligi, nezaketi, yonetim sureclerinde onceki donemlerde ustlendigi sorumlulugu en iyi bicimde tasımıs olması ve ekibinin ona duydugu guvene baglı olarak gosterdigi degerli cabaların sonucudur. Adaylıkların tumu, Mulkiyeliler Birliginin gelecegine iliskin olarak düşünce, proje ve tasarılar cercevesinde bir iddianın ve niyetin ortaya koyuldugu anlamına gelir. Sayın Erdal Eren de bu niyeti ve iddiayı basarı ile ortaya koymus bir grubun baskan adayı olarak Mulkiyeliler Birliginin geleceginde rolü olacağına dair kanaatimizi guclendirmistir.
    Once Mulkiye Grubunu kutluyor, destek ve katkı onerileri icin bir kez daha tesekkur ediyorum.

  2. 1960-1970 arası okuyan mezun olan tüm Mülkiyelileri abi ve kardeş sayan bir fahri MÜLKİYELİ ve MÜLKİYELİLER VAKFI kurucu üyesi olarak seçilmiş Başkan Sevilay Çelenk ve arkadaşlarını kutluyor, başarılar diliyorum.

Yorum yaz

Arşivde ara

Tarih bazında ara
Kategori bazında ara
Google bazında ara

Foto Galeri

Giriş | Tasarım AJANS4