Mülkiyeliler Birliği yeni yönetiminden “Teşekkür” mesajı

Yetiştik Çünkü Biz diyerek yola çıkan bizler, 25 Mart 2018’de gerçekleştirilen 46. Olağan Genel Kurul’da Mülkiyeliler Birliği yönetimine seçildik. Öncelikle bu süreçte bize kulak veren, öneri ve eleştirileriyle sözümüzü zenginleştiren, ülkenin dört bir yanından verdikleri destekle inancımızı ve coşkumuzu büyüten ve Yetiştik Çünkü Biz diyen tüm dostlarımıza teşekkür ediyoruz.

46. Olağan Genel Kurulumuzun barışçıl ve demokratik biçimde gerçekleşmesine katkılarından dolayı Sayın Erdal Eren’e, onun başkanlığındaki Mülkiyeliler Birliği Yönetim Kurulu’na ve Mülkiyeliler Birliği çalışanlarına da teşekkür ediyoruz.

Yetiştik Çünkü Biz Grubu’nun başarısı, farklı kuşaklardan yüzlerce Mülkiyeli’nin kolektif ve özverili çalışmasının sonucudur. Beraber kazanılmış bu başarıyı Mülkiyeliler Birliği yönetimine taşımanın sorumluluğunu üstlenen bizler, görevimize başlayacak olmanın heyecan ve mutluluğunu taşıyoruz. Bu yolu, tüm Mülkiyelileri kucaklayan bir anlayışla yürüyeceğimizi bir kez daha beyan ediyor, Mülkiye camiasına teşekkürlerimizi sunuyoruz.

URL: http://www.cerideimulkiye.com/?p=43214

Editör - 29 Mar 2018. Kategori Duyurular, Mülkiyeden. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Bu yazıya yorum yapabilir ve geri izlemede bulunabilirsiniz

Yorum yaz

Arşivde ara

Tarih bazında ara
Kategori bazında ara
Google bazında ara

Foto Galeri

Giriş | Tasarım AJANS4